KKK

Tutvuge kindlasti ka korduma kippuvate küsimustega ehk leiate juba sealt oma küsimustele kiiresti vastused.

Firma andmed

MTÜ Uuskasutuskeskus
Äriregistri nr. 80201865
Kontonumber: EE812200221073519161
Panga nimi: Swedbank
SWIFT/BIC: HABAEE2X

E-pood ja üldküsimused




Tallinn (Tatari)

Tatari 64, Tallinna kesklinn

E-R 10-18 | L 10-16
Tel: 55 530 240
E-mail: tatari@uuskasutus.ee

Tallinn (Mustamäe)

Mustamäe tee 5, Kristiine

E-R 10-18 | L 10-16 
Tel: 55 530 211
E-mail: mustamae@uuskasutus.ee

Tallinn (Tähesaju)

Tähesaju tee 31, Lasnamäe

E-R 10-18 | L 10-16
Tel: 53 332 303
E-mail: tahesaju@uuskasutus.ee

Tartu (Riia mnt)

Riia 11, Tartu

E-R 10-18 | L 10-16 
Tel: 55 530 288
E-mail: tartu@uuskasutus.ee

Jõhvi

Puru tee 1, Jõhvi

E-R 10-18 | L 10-16 
Tel: 55 594 548
E-mail: johvi@uuskasutus.ee

Tallinn (Liivalaia)

Liivalaia 29, Tallinna kesklinn

E-R 10-18 | L 10-16
Tel: 55 534 121
E-mail: liivalaia@uuskasutus.ee

Tallinn (Punane)

Punane 50, Lasnamäe

E-R 10-18 | L 10-16 
Tel: 55 532 267
E-mail: punane@uuskasutus.ee

Tartu (Annelinn)

Kalda tee 24, Tartu

E-R 10-18 | L 10-16 
Tel: 55 534 979
E-mail: annelinn@uuskasutus.ee

Pärnu

Lai tn 10, Pärnu

E-R 10-18 | L 10-16 
Tel: 55 530 036
E-mail: parnu@uuskasutus.ee

Võru

Vabaduse 1, Võru

E-R 9-18 | L 9-15
Tel: 55 563 643
E-mail: voru@uuskasutus.ee

 

Tallinn (Arsenali)

Erika 14, Põhja-Tallinn

E-R 10-18 | L 10-16
Tel: 55 536 650
E-mail: arsenal@uuskasutus.ee

Tallinn (Mustakivi)

Mahtra 5, Lasnamäe

E-R 10-18 | L 10-16 
Tel: 55 530 242
E-mail: mustakivi@uuskasutus.ee

Narva

Tallinna mnt 51/53

E-R 10-18 | L 10-16 
Tel: 55 530 891
E-mail: narva@uuskasutus.ee

Paide

Rüütli 9, Paide

E-R 10-18 | L 10-16 
Tel: 55 530 217
E-mail: paide@uuskasutus.ee

 

Firma andmed

MTÜ Uuskasutuskeskus
Kontonumber: EE812200221073519161
Panga nimi: Swedbank
SWIFT/BIC: HABAEE2X