Hulgimüük

Nüüd on võimalik Uuskasutuskeskusest saada mitmesuguseid materjale ning teatud tootekategooriaid hulgi. Huvi korral võta ühendust ja lepime kokku mahus ja hinnas. Kõik siinsed esemed asuvad Uuskasutuskeskuse sorteerimiskeskuses Harkujärvel. Asjadele tuleb ise järele tulla selles eelnevalt kokku leppides, kohaletoimetamist ei paku.

Huvi korral võta ühendust tallinnaladu@uuskasutus.ee ja tee oma pakkumine.

 

DVD-d
Uuskasutuskeskuse sorteerimiskeskuses on suur hulk DVD-sid. On täiesti uusi ja pakendis filmiplaate ja ka tavapäraste annetustena uuele ringile jõudnud, kuid seejärel poes seisma jäänud DVD-sid.

Neid filmiplaate saab kasutada nii algsel otstarbel kui ka kunsti- ja disainiprojektideks. Pakume neid plaate hulgi, ülevaadet täpsetest nimetustest ei ole.

 

Riidepuud
Uuskasutuskeskusest on võimalik saada suuremas koguses erinevaid riidepuid. Riidepuid on kõigis poodides ja sorteerimiskeskuses. Meie kauplustes on riidepuu baashind 0.20/tk. Hulgi ostes lepime hinnas eraldi kokku.
Registraatorid
Registraatoreid on hea kasutada haridusasutustes tööde köitmiseks, ettevõtetes dokumentide korrastamiseks. Registraatorid on heas korras. Võta ühendust ja aita registraatorid uuele ringile!
Riidemiks
Pakume edasimüügiks puhtaid ja korralikke rõivaid 150l kottides. Võta ühendust, täpsusta oma soov ja küsi koti hinda!
Tekstiilmaterjalid
Pakume ümbertöötluseks ja käsitööprojektideks tekstiilmaterjale ja rõivaid 150l kottides. Võta ühendust, täpsusta oma soov ja küsi koti hinda!