KKK

Tutvuge kindlasti ka korduma kippuvate küsimustega ehk leiate juba sealt oma küsimustele kiiresti vastused.

Firma andmed

MTÜ Uuskasutuskeskus
Äriregistri nr. 80201865
Kontonumber: EE812200221073519161
Panga nimi: Swedbank
SWIFT/BIC: HABAEE2X

E-pood ja üldküsimused




    Tallinn (Tatari)

    Tatari 64, Tallinna kesklinn

    E-R 10-18 | L 10-16
    Tel: 5553 0240
    E-mail: tatari@uuskasutus.ee

    Tallinn (Mustamäe)

    Mustamäe tee 5, Kristiine

    E-R 10-18 | L 10-16 
    Tel: 5553 0211
    E-mail: mustamae@uuskasutus.ee

    Tallinn (Tähesaju)

    Tähesaju tee 31, Lasnamäe

    E-R 10-18 | L 10-16
    Tel: 5333 2303
    E-mail: tahesaju@uuskasutus.ee

    Tartu (Riia mnt)

    Riia 11, Tartu

    E-R 10-18 | L 10-16 
    Tel: 5553 0288
    E-mail: tartu@uuskasutus.ee

    Jõhvi

    Puru tee 1, Jõhvi

    E-R 10-18 | L 10-16 
    Tel: 5559 4548
    E-mail: johvi@uuskasutus.ee

    Tallinn (Liivalaia)

    Liivalaia 29, Tallinna kesklinn

    E-R 10-18 | L 10-16
    Tel: 5553 4121
    E-mail: liivalaia@uuskasutus.ee

    Tallinn (Punane)

    Punane 50, Lasnamäe

    E-R 10-18 | L 10-16
    Tel: 5553 2267
    E-mail: punane@uuskasutus.ee

    Tartu (Annelinn)

    Kalda tee 24, Tartu

    E-R 10-18 | L 10-16 
    Tel: 5553 4979
    E-mail: annelinn@uuskasutus.ee

    Pärnu

    Lai tn 10, Pärnu

    E-R 10-18 | L 10-16
    Tel: 5553 0036
    E-mail: parnu@uuskasutus.ee

    Võru

    Vabaduse 1, Võru

    E-R 9-18 | L 9-15
    Tel: 5556 3643
    E-mail: voru@uuskasutus.ee

    Tallinn (Sõpruse)

    Sõpruse pst 255, Mustamäe

    E-R 10-18 | L 10-16
    Tel: 5333 9545
    E-mail: sopruse@uuskasutus.ee

    Rakvere

    Ferdinand Gustav Adoffi 11, Rakvere

    E-R 10-18 | L 10-16 
    Tel: 5333 7170
    E-mail: rakvere@uuskasutus.ee

     

    Tallinn (Arsenali)

    Erika 14, Põhja-Tallinn

    E-R 10-18 | L 10-16
    Tel: 5553 6650
    E-mail: arsenal@uuskasutus.ee

    Tallinn (Mustakivi)

    Mahtra 5, Lasnamäe

    E-R 10-18 | L 10-16 
    Tel: 5553 0242
    E-mail: mustakivi@uuskasutus.ee

    Narva

    Tallinna mnt 51/53

    E-R 10-18 | L 10-16 
    Tel: 5553 0891
    E-mail: narva@uuskasutus.ee

    Paide

    Rüütli 9, Paide

    E-R 10-18 | L 10-16 
    Tel: 5553 0217
    E-mail: paide@uuskasutus.ee

    Ettevõtte andmed

    MTÜ Uuskasutuskeskus
    Kontonumber: EE812200221073519161
    Panga nimi: Swedbank
    SWIFT/BIC: HABAEE2X